معرفی کیمیاکودپارس

شرکت کیمیـا کـود پـارس

شرکت کیمیا کود پارس با نزدیک به ربع قرن سابقه کاری در زمینه تولید و واردات نهاده های کشاورزی و مواد شیمیایی با الهام از دانش های نوین جهان و با تکیه بر گروهی از بهترین نیروهای متخصص قدم در راهی مقدس برای رشد و پیشرفت کشاورزی و باغداری کشور برداشته است.
احیای علوم پایه، تحقیق و پژوهش در زمینه شیوه های نوین، ارتقا تولید محصولات شیمیایی ـ آلی با استـفـاده از تکنـیک های روز، با تاکیـد بر کاهش آلایندگی های زیست محیطی، مجهز به دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و مواد اولیه معتبر، فرمولاسیون دقیق، بسته بندی مناسب و سبد کالایی متنوع و کامل شرکت کیمیا کود پارس را در زمره یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده نهاده های کشاورزی قرار داده است.
همواره تلاش جهت اخذ کامل رضایت مصرف کنندگان، دستیابی به توسعه پایدار در بخش کشاورزی و تامین محصولات سالم از جمله اهداف ما بوده و امیدواریم که در این راه همواره با توکل به خدای مهربان رو به جلو قدم برداریم .
تمامی محصولات شرکت کیمیا کود پارس با برند رویش و جامپر قابل دسترس مصرف کنندگان در سرتاسر کشور می باشد. این گروه در حال حاضر تحت لیسانس موسسه تحقیقات خـاک و آب کـشور، جهاد کشاورزی و نیز اتحادیه ها ی تعاونی روستایی،  تولید روستایی و باغداران کل کشور می باشد.
 

چرا باید کیمیا کود پارس را انتخاب کنیم

  • حدود یک ربع قرن سابقه فعالیت
  • بیش از ۱۰ قرارداد تولید کود با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی
  • دارای مجوز های ثبت کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب کشور
  • تولید محصولات جدید با کیفیت بالا، تکنولوژی روز، با قیمت مناسب و اقتصادی
  • دارای مدیران، کارشناسان، پرسنل با سابقه و متخصص
  • دارای تنوع محصولات تولیدی در شاخه های مختلف و سبد کالایی متنوع
  • شرکت کیمیا کود پارس با چندین سال حسن تجربه در  واردات و عرضه ادوات کشاورزی، باغبانی و فضای سبز و با ارائه معروفترین برندهای اروپایی بهترین ها را تقدیم شما می نماید و همواره بر این باور است که مشتری حق انتخاب دارد و باید امکان آن را برای مشتری فراهم نمود